Hotel Templ

Hotel Templ dokáže nadchnout až 34 hostů v 17 pokojích s možností dalších 12 přistýlek. 7 pokojů včetně apartmánu najdete v hlavní budově a 10 pokojů je situováno ve vedlejším secesním domě. Komfortní pokoje jsou velmi vkusně zařízeny a panuje v nich poklidná, příjemná atmosféra. Styl a rozvržení hotelu plně koresponduje s nároky hostů různých věkových skupin. Jako doma se u nás budou cítit hosté, kteří oceňují klidné prostředí inspirující k meditaci, ale i klienti, kteří vyhledávají společenskou atmosféru s možností aktivního odpočinku.

Pokoje v renesančním domě

V renesančním domě se nachází 7 pokojů. Jména pokojů a jejich výzdoba jsou inspirovány typickou květenou, vinnou révou či stromy Pálavských vrchů. . V hlavní části domu najdete kromě stylových pokojů i recepci, vinárnu, restauraci, bar a hotelový vinný sklípek, kde nabízíme našim hostům řízenou degustaci s výkladem.

1. Hlaváček jarní

1. Hlaváček jarní

Rezervovat tento pokoj!

2. Zvonek okrouhlolistý

Rezervovat tento pokoj!

3. Kosatec sibiřský

Rezervovat tento pokoj!

4. Burgunda modrá

Rezervovat tento pokoj!

5. Irsay Oliver

Rezervovat tento pokoj!

6. Bledule jarní

Rezervovat tento pokoj!

7. Meruňka obecná

Rezervovat tento pokoj!

Rozmístění pokojů

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×