Hotel Templ

Hotel Templ dokáže nadchnout až 34 hostů v 17 pokojích s možností dalších 12 přistýlek. 7 pokojů včetně apartmánu najdete v hlavní budově a 10 pokojů je situováno ve vedlejším secesním domě. Komfortní pokoje jsou velmi vkusně zařízeny a panuje v nich poklidná, příjemná atmosféra. Styl a rozvržení hotelu plně koresponduje s nároky hostů různých věkových skupin. Jako doma se u nás budou cítit hosté, kteří oceňují klidné prostředí inspirující k meditaci, ale i klienti, kteří vyhledávají společenskou atmosféru s možností aktivního odpočinku.

Pokoje v secesním domě

Secesní dům se základy zakotvenými ve středověké historii židovského osídlení v Mikulově má 10 pokojů. Názvy pokojů a výtvarné pojetí byly inspirovány typickým ptactvem Pálavských vrchů. Díky své poloze a vybavení je dům mimořádně vhodný pro relaxační účely a je oblíbený hlavně u rodin s dětmi nebo u skupin, které preferují diskrétní prostředí či pořádání garden party. V areálu secesního domu najdete i venkovní bazén dostupný pro naše hosty.

8. Pěnkava obecná

Rezervovat tento pokoj!

9. Dudek

Rezervovat tento pokoj!

10. Sokol

Rezervovat tento pokoj!

11. Kukačka

Rezervovat tento pokoj!

12. Sýkora modřinka

Rezervovat tento pokoj!

13. Stehlík

Rezervovat tento pokoj!

14. Výr

Rezervovat tento pokoj!

15. Sojka obecná

Rezervovat tento pokoj!

16. Ledňáček

Rezervovat tento pokoj!

17. Strakapoud velký

Rezervovat tento pokoj!

Rozmístění pokojů

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×