Ubytování v Mikulově

Hotel Templ

Hotel Templ dokáže nadchnout až 34 hostů v 17 pokojích s možností dalších 12 přistýlek. 7 pokojů včetně apartmánu najdete v hlavní budově a 10 pokojů je situováno ve vedlejším secesním domě. Komfortní pokoje jsou velmi vkusně zařízeny a panuje v nich poklidná, příjemná atmosféra. Styl a rozvržení hotelu plně koresponduje s nároky hostů různých věkových skupin. Jako doma se u nás budou cítit hosté, kteří oceňují klidné prostředí inspirující k meditaci, ale i klienti, kteří vyhledávají společenskou atmosféru s možností aktivního odpočinku.

Renesanční dům

Jména pokojů a jejich výzdoba jsou inspirovány typickou květenou, vinnou révou či stromy Pálavských vrchů. V hlavní části domu najdete kromě stylových pokojů i recepci, vinárnu, restauraci, bar a hotelový vinný sklípek, kde nabízíme našim hostům řízenou degustaci s výkladem.

Více o ubytování
v renesančním domě

Secesní dům

Názvy pokojů a výtvarné pojetí byly inspirovány typickým ptactvem Pálavských vrchů. Díky své poloze a vybavení je dům mimořádně vhodný pro relaxační účely a je oblíbený hlavně u rodin s dětmi nebo u skupin, které preferují diskrétní prostředí či pořádání garden party.

Více o ubytování
v secesním domě

Ceník a storno

Prohlédněte si přehledný ceník ubytování podle typu zvoleného pokoje a nezapomeňte ani na storno podmínky.

Zobrazit ceník

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×