Templ, vaše oblíbené místo v Mikulově

Vítejte v Templu, místě s bohatou historií, v srdci židovské čtvrti.

Templ jsme zrekonstruovali v roce 2005 a od té doby v něm provozujeme hotel a restauraci. Těší nás, že našim hostům nabízíme kromě těch běžných i nadstandardní služby: ať už jde o relaxační a oddechové aktivity, kulturní a turistickou činnost, společenské akce a wellness pobyty (Aqualand Moravia Pasohlávky), vždy odcházíte spokojeni. Mikulov je krajem vína, a tak jistě nepřekvapí, že na tradice vinařství v regionu klademe důraz i u nás.

Hotel Templ je situován v komplexu tří historických budov. V hlavní části, v renesančním domě, najdete kromě stylových pokojů i recepci, vinárnu, restauraci, bar a hotelový vinný sklípek, kde nabízíme našim hostům řízenou degustaci s výkladem.

Druhé, hned vedlejší budově v secesním slohu, říkáme Garden. Díky své poloze a vybavení je dům mimořádně vhodný pro relaxační účely a je oblíbený hlavně u rodin s dětmi nebo u skupin, které preferují diskrétní prostředí či pořádání garden party. V areálu secesního domu najdete i venkovní bazén dostupný pro naše hosty.

Našim klientům vycházíme vstříc a rádi pro ně zajišťujeme i firemní a pracovní aktivity, jako jsou jednání, semináře nebo workshopy. Do bývalé Michlštetrovské modlitebny v renesančním domě, stylové upraveného konferenčního prostoru vybaveného kompletní audiovizuální technikou, se vejde až 35 osob, kterým se u nás bude pracovat a vzdělávat jistě lépe než v kanceláři.

Jsme rádi, že můžeme usilovat o status ostrova pohody, klidu a kultury v moderních časech, které jsou zde zjemňovány vybranými víny a gurmetskými zážitky.

Služby, které nabízíme

  • řízené degustace regionálních vín v našem hotelovém sklípku (s kapacitou až 10 osob),
  • zajištění široké škály společenských akcí, jako jsou například oslavy výročí, svatební oslavy nebo vánoční večírky,
  • zajištění návštěvy wellness Aqualand Pasohlávky - jsme stálými partnery společnosti provozující tento areál,
  • zapůjčení kol,
  • využití hotelového bazénu,
  • využití hotelové restaurace s mimořádnou gastronomií a širokou nabídkou regionálních vín,
  • organizace firemních a pracovních jednání s využitím konferenční místnosti v renesančním domě.

Co je u nás nového?

Zobrazit další novinky

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×