Hotel s dotekem dějin

Těší nás, že našim hostům nabízíme kromě těch běžných i nadstandardní služby: ať už jde o relaxačních a oddechové aktivity, kulturní a turistickou činnost, společenské akce a wellness pobyty (Aqualand Moravia Pasohlávky), vždy odcházíte spokojeni. Mikulov je krajem vína, a tak jistě nepřekvapí, že na tradice vinařství v regionu klademe důraz i u nás.

Více o Templu

Výtvarné pojetí výzdoby

Nově opravený a znovu oživený komplex původních židovských budov v samém srdci bývalé mikulovské židovské obce byl zprovozněn na sklonku roku 2005. Jeho malířská výzdoba je výpravnou výtvarnou básní, odvíjející se v čase, tak jak se návštěvník pohybuje jednotlivými prostory; Báseň, jež se dá číst z různých stran a úhlů, báseň, v níž se OCITNETE A PRODLÍTE.

Více o výzdobě

Fotogalerie

Prohlédněte si naše pokoje, restauraci a všechna atmosférická zákoutí Hotelu Templ. Některé části hotelu uvidíte i ve virtuální prohlídce renesančního domu a secesního domu Garden.

Navštivte fotogalerii

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×