Naše pojetí gastronomie

Gastronomie v hotelu Templ je inspirována tím nejlepším z kuchyní v historickém regionu bývalé monarchie a prezentována v souladu s moderními trendy. Zakládá si na vynikající úrovni nabídky lokálních a regionálních vín, která je vytvářena díky úzké spolupráci sommeliérů s předními menšími producenty v jihomoravské oblasti. Filosofie tvorby široké nabídky vín je postavena na několika pilířích. Jde o poznávání typických a na Pálavsku příhodných odrůd, dále pak vyhledávání talentovaných i již skvělých menších vinařů. Pokoušíme se také o prezentaci vzorových souputníků a typických odrůd z blízkých a historicky spřízněných vinařských regionů Weinviertlu, Burgenlandu, dalších vinných oblastí jižní Moravy, slovenského podhůří Bílých Karpat a západních Uher. Pro znalce a milovníky červených vín je minoritní nabídka méně známých oblastí a vinařů z Toskánska, krajiny ne nepodobné Pálavsku. Dalším pilířem plného ochutnávání bohatosti regionálních odrůd je poznávání vinných destilátů ze stejných odrůd.

Kuchaři

V naší snaze o mimořádnou gastronomii, ve které se snoubí moderní trendy s tradicí a odkazem předků, využíváme obrovských zkušeností našeho šéfkuchaře Lukáše Galgonka. Lukáš soustředí své úsilí především na moderní gastronomii české i zahraniční kuchyně.

 


Co je u nás nového?

Zobrazit další novinky

×

Online rezervace? Skvělý nápad!

Následující formulář slouží jako online poptávka ubytování. Potřebujeme jen několik údajů o vás, a pokud chcete, můžete vybrat i preferované pokoje, které chcete rezervovat. Po odeslání poptávky rezervaci potvrzuje naše recepce.

Základní údaje

Kontaktní údaje, příjezd a odjezd. Vyplňte prosím všechna pole.

Zadejte jméno Zadejte počet osob Zadejte datum příjezdu Zadejte datum odjezdu Zadejte mobilní telefon Zadejte platný e-mail

Pokoje na Templu

Vyberte prosím pokoje v budově Templ, které jsou součástí rezervace.

Pokoje na Gardenu

Vyberte prosím pokoje v budově Garden, které jsou součástí rezervace.

Odesláním rezervace potvrzujete, že souhlasíte s Rezervačními a storno podmínkami.

×